GreenField Lipno

Domy a pozemky

Zaujalo Vás to?
Je čas podnikat, žít a relaxovat jinak ..

Pořiďte si jeden (či více) z nabízených pozemků v krásné lokalitě Lipenské přehrady a Vaše podnikání i žití můžete začít plánovat. Velice rádi Vám v tom pomůžeme ..

Pokud patříte do skupiny podnikajících osob a už nějako dobu přemýšlíte jak spojit úspěšné podnikání, rodinný život a sport, relax, odpočinek, pak si pozorně prohlédněte možnosti této jedinečné lokality.

Toto území je přímo vytvořené pro rozvoj podnikání v oblasti a jeho umístění je více než výhodné pro mnoho odvětví podnikání. 


19220

čt. Metrů

25

Jednotek

80

Parkování

20

Pozemků

Připravujeme místa k práci, žití a rekreaci

Pořízením pozemku to začíná ..

15 pozemků v krásné lokalitě určených pro kombinaci provozoven s tichým provozem, bydlení a díky lokalitě také rekreaci

Architektonická studie

Na celou lokalitu byla vypracována architektonická studie pro maximální využití prostoru a možností pro bydlení s podnikáním vč. prostor pod domy Yacht House jak název napovídá skladování či servis lodí, dílů či jiné činnosti

Nízkoenergetická soběstačnost

Materiály, technologie, voda, orientace vůči světovým stranám .. to vše posouvá navrhované domy do kategorie nízkoenergetické až pasivní. Samozřejmostí jsou solární panely na zelené střeše.

Mistrovský plán

Navržené stavby v lokalitě Green Field Lipno (Frymburk) jsou součástí ucelené architektonické studie kombinující různé stavby pro různé možnosti podnikání, ale i žití a rekreaci.
Každý dům má svá specifika, které Vám přiblížíme ..

Fáze jedna - FREE

Proces prodeje a realizace začíná krásnými pozemky, které jsou na konci lokality a mají výhled do krajiny. V rámci studie jsou 4 pozemky pro individuální výstavbu – FREE (8,9,10,11) a na dvou je navržen Nízkoenergetický dům BUSINESS HOUSE (6,7).

Fáze dva - BUSINESS

Tato fáze obsahuje prodej pozemků s územními rozhodnutími o umístění stavby pro domy s individuálním podnikáním, bydlením a relaxem – BUSINESS HOUSE a YACHT HOUSE.
Domy jsou vhodné pro provozovny s tichým provozem, mají otevřené prostory se zázemím, které lze samozřejmě individuálně přizpůsobovat.

Fáze tři - SERVICE

V poslední fázi budou realizovány domy pro provozování služeb SERVICE HOUSE. Opět tu jsou různé prostory pro obchody / půjčovny, ordinace, servisní střediska, sklady.
Jedná a od dvě budovy v čele lokality v blízkosti komunikace s parkováním a zpevněnými plochami kolem domů.

Vyberte si pozemek / projekt